Skip to main content
Search

Оператори складу

Компанія M&S пишається своєю здатністю задовольняти будь-які потреби клієнтів саме тоді, коли їм це потрібно. Склад у Касл-Донінгтон є ключовою ланкою нашого бізнесу, адже саме він дає нам можливість доставляти товари покупцям. Вчасна доставка продукції M&S у потрібне клієнтам місце передбачає складну «залаштункову» роботу — і ви опинитеся в самому центрі подій.

Робота нашого складу вирізняється швидкістю, гнучкістю та оперативністю. Ми невпинно розвиваємося, щоб підтримувати зростання нашого онлайн-бізнесу й підвищувати його ефективність, працюючи з дедалі більшими обсягами товарів і зростанням кількості замовлень.

Зараз ми набираємо на роботу операторів складу на повний робочий день і пропонуємо можливість працювати як у денні, так і в нічні зміни.

Це не звичайні вакансії, це вакансії M&S! Працюючи оператором складу M&S, ви станете частиною команди, яка допомагає всім нашим клієнтам отримувати замовлення, коли і як вони того захочуть. Для цього вам лише знадобиться пройти навчання з питань безпеки й особливостей робочих процесів і виконувати поставлені задачі, тим самим сприяючи реалізації глобальних цілей компанії. Ваша посада передбачає роботу з косметичними засобами, одягом і товарами для дому в різних частинах складу, зокрема у повністю автоматизованих зонах прийому, зберігання, комплектації, пакування та надсилання товарів.

Гнучкість, адаптивність і бажання опановувати нові навички стануть вам у пригоді, адже вам доведеться ознайомитися з різними процесами роботи розподільчого центру й опанувати їх, щоб згодом забезпечувати безперебійний потік замовлень клієнтів.

Щоб досягти успіху на цій посаді, вам необхідно продемонструвати вміння працювати як самостійно, так і в команді задля досягнення поставлених цілей. До того ж, вам потрібно буде уважно ознайомитися зі вказівками й інструкціями та дотримуватися їх, а також усвідомити важливість дотримання й підтримки культури охорони праці та техніки безпеки на робочому місці в будь-який час.

За вашу старанну працю в M&S у Касл-Донінгтон ви отримаєте такі бонуси: надбавку в розмірі 25 % за всі години роботи в нічну зміну з 22:00 до 06:00, знижку 20 % для персоналу M&S, можливість відвідувати субсидовану їдальню на місці роботи, безкоштовну уніформу та захисне взуття, можливість безкоштовного паркування на території та використання пунктів для зарядки електромобілів, безкоштовний Wi-Fi, найкращу систему пенсійного забезпечення, каршеринг, день волонтерства (оплачуваний неробочий день для підтримки вибраної благодійної організації) та інші пільги, зокрема ІТ-позики, програму «На роботу на велосипеді», лізинг автомобілів тощо. Ми прагнемо інвестувати у вас і ваш розвиток і пропонуємо можливості для вашого самовдосконалення та розширення досвіду.

Наша компанія є інклюзивним роботодавцем і неухильно дотримується політики рівних можливостей, яка проявляється ще на ранніх етапах процесу найму та відбору працівників. Якщо у вас є інвалідність або у вас виникають труднощі із засвоєнням навчальних матеріалів, через що ви не можете подати заявку онлайн, зв’яжіться з нами за телефоном 0345 300 3725 або напишіть нам на електронну пошту recruitment.online@marksandspencer.com, щоб ми могли організувати для вас альтернативну процедуру подання заявки.

Зверніть увагу, що на своїй території ми проводимо вибірковий тест на вміст наркотичних речовин та алкоголю в крові. 

Apply here.

Подати заявку тут

MARKS & SPENCER COMPANY